• راهبرد مدیریت البرز
  • تلفن 02634340581 , 09394082230 , ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ما چه کمکی به شما می توانیم بکنیم؟

ما دارای سابقه کاری کافی و تجربیات مفیدی در مدیریت اجرایی ، مشاوره مدیریت و آموزش مدیریت هستیم. این موجب می شود که از فضای کار درک علمی و عملی کافی داشته باشیم و به شما در شناسایی و حل مسائل و عارضه ها و نیز شناسایی فرصت ها برای توسعه کمک کنیم. ما برای وقت و سرمایه شما ارزش قائلیم و خدمات خود را با توجه به نیاز واقعی شما طراحی می کنیم.

 

  

به دلیل مسئولیت های قانونی ، فعالیت های بازرسی ، ممیزی و صدور گواهی را برای شما از طریق شرکت Armcert که به مراجع معتبر ملی و بین المللی قابل ردیابی است انجام می دهیم.

 

بازرسی و ممیزی محصولات ، فرآیند ها و سیستم ها به عنوان شخص دوم و یا شخص سوم و ارائه گواهینامه معتبر قابل ردیابی به مراجع ملی و بین المللی از تخصص های اصلی گروه ما است.
ما دارای نمایندگی شرکت گواهی دهنده آرم سرت  در استان البرز دارا بوده و گواهی های این شرکت به شرکت Equal Assurance  استرالیا و TUEO آلمان قابل ردیابی است.

 

 خدمات کلیشه ای ممکن است وقت و پول شما را تلف کند. نیاز خود را با ما در میان بگذارید تا خدمات ما برای شما اختصاصی و حاوی ارزش افزوده باشد

شما حق دارید که :

university building

شما حق دارید و باید که بدانید چه کسی برای ارائه آموزش ، مشاوره ، ممیزی ، بازرسی ، اجرا و پیاده سازی سیستم ها و مفاهیم مدیریتی برای شما و سازمان شما صاحب صلاحیت است.

در ادامه مطلب مواردی را که مناسب است برای انتخاب مشاور  مدنظر قرار داد تقدیم نموده ایم

معیار های انتخاب مشاور